Wokół budynków założono zadbane trawniki oraz kompozycje roślinne. Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. Na portalu można znaleźć obszerny katalog firm deweloperskich, umożliwiający sprawdzenie danych firm oraz oferowanych przez nie propozycji. Formularze znajdujące się przy każdej ofercie pozwalają na szybki kontakt z oferentami. W wizualizacji precyzyjnej lokalizacji nowych osiedli w całej Polsce pomocna jest interaktywna mapa.

Osiedle Przy Mogilskiej łączy bliskość do Rynku (zaledwie 3 km) z bliskością zieleni. Ciekawą ofertę stanowi także Centralna Park, osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny z dobrym dojazdem do centrum Krakowa. Mieszkanie w centrum to nie tylko prestiż, ale także wygoda i oszczędność czasu na co dzień. DEVELIA realizuje w Krakowie inwestycje mieszkaniowe w czterech lokalizacjach. W zależności od tego, czy szukasz mieszkania w cichej, spokojnej okolicy czy raczej w centrum miasta, możesz wybierać spośród różnych opcji.

Wszystko czego potrzebujemy na co dzień, tutaj jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki temu, inwestycja ta stanowi doskonały wybór dla osób poszukujących dogodnej lokalizacji mieszkania, zarówno z punktu widzenia codziennych potrzeb, jak i w celach inwestycyjnych. Develia to jeden z największych deweloperów w czy złoto jest przygotowane do wzrostu Polsce, realizujący inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. Develia jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma zrealizowała 45 osiedli, składających się w sumie ze 129 etapów inwestycyjnych – to blisko 17 tys.

Dzień Otwarty na osiedlu Grzegórzecka 77!…

Warto podkreślić, że do mieszkań na wyższych kondygnacjach przynależą będą duże balkony i tarasy, a do lokali na parterze przypisane są ogródki. Przestrzenie wspólne między budynkami zostaną urozmaicone alejkami spacerowymi, zróżnicowaną roślinnością i placami zabaw. W garażu podziemnym znajdować się będą miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie, a budynek zostanie wyposażony w cichobieżne windy. Dodatkowo, dla wygody mieszkańców, zainstalowane zostaną stacje ładowania samochodów elektrycznych. Wyróżniającą cechą inwestycji Grzegórzecka 77 będzie kaskadowa zabudowa, otoczona pięknie zaprojektowaną zielenią.

Do sprzedaży trafiło 136 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni od 25 do 85 m². Projekt architektoniczny opracowała pracownia SARAN ARCHITEKCI. Kalkulacja została opracowana na podstawie reprezentatywnych przykładów ofert dostępnych u naszych partnerów i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 par.

  • Przyszli mieszkańcy inwestycji Grzegórzecka 77 – etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych.
  • W zależności od tego, czy szukasz mieszkania w cichej, spokojnej okolicy czy raczej w centrum miasta, możesz wybierać spośród różnych opcji.
  • Warto podkreślić, że do mieszkań na wyższych kondygnacjach przynależą będą duże balkony i tarasy, a do lokali na parterze przypisane są ogródki.
  • W Krakowie deweloper wybudował między innymi osiedla Słoneczne Miasteczko, Centralna Park, Osiedle przy Mogilskiej.
  • Zwykle we wrześniu, u progu sezonu zachorowań, odsetek osób szczepiących się był znacznie wyższy.

Bliskie sąsiedztwo Bulwarów Wiślanych umożliwia codzienną rekreację, a dla amatorów sportu to wymarzone miejsce, by rozwijać swoją kondycję fizyczną podczas jazdy na rowerze, rolkach czy joggingu. Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z pokojem dziennym, kuchnią, dwoma sypialniami, łazienką, WC oraz balkonem, mieszczące się w inwestycji Grzegórzecka 77 w Krakowie. Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie z pokojem dziennym, kuchnią, trzema sypialniami, łazienką, WC oraz balkonem, mieszczące się w inwestycji Grzegórzecka 77 w Krakowie. Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, mieszczące się w inwestycji Grzegórzecka 77 w Krakowie.

Szósty etap osiedla Grzegórzecka 77 już w sprzedaży!…

W bezpośrednim sąsiedztwie dostępne są cztery żłobki, dwa przedszkola, szkoła podstawowa i publiczny, nowoczesny plac zabaw. Dużym atutem jest także bliskość Starego Miasta i Kazimierza – odległość do Rynku Głównego to zaledwie 2 km, którą można pokonać w trakcie kilkunastominutowego spaceru. Natomiast Bulwary Wiślane dzieli zaledwie 230-metrowy dystans od Grzegórzeckiej 77.

Taka lokalizacja czyni osiedle Grzegórzecka 77 doskonałym wyborem zarówno pod kątem własnych potrzeb mieszkaniowych, jak i w celach inwestycyjnych. W ostatnim czasie do oferty został wprowadzony VIII etap inwestycji, w którego ramach powstanie łącznie 80 mieszkań wyróżniających się szeroką paletą funkcjonalnie zaprojektowanych połączenie biznesu i pasji dla długoterminowego sukcesu rozkładów. W inwestycji znajdują się mieszkania o układach od 1 do 4 pokoi oraz metrażach od 25 do 94 metrów kwadratowych. W zależności od kondygnacji mieszkania posiadają balkony, tarasy lub ogródki. Oferta Grupy LC Corp poszerzyła się o mieszkania powstające w ramach IV etapu osiedla Grzegórzecka 77 w Krakowie.

Szczegóły inwestycji

Zapewniamy klientom dotarcie z informacją o ofercie do szerokiego grona odbiorców. Oferujemy obsługę w zakresie komunikacji w mediach, w kanałach social mediów oraz pomoc w opracowywaniu strategii marketingowej i realizacji planu promocji. Jeśli reprezentujesz biuro nieruchomości lub dewelopera i interesuje Cię sprzedaż mieszkań lub domów oraz ich wynajem, dołącz do nas. Jeżeli zaś chcesz dodać pojedyncze ogłoszenie typu “sprzedam mieszkanie”, “wynajmę mieszkanie” lub “sprzedam dom”, zrób to tutaj.

W sercu miasta – mieszkanie w centrum Krakowa

Realizujemy projekty deweloperskie w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach. Wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytku kilka tysięcy cena aluminium osiągnęła maksimum od końca lipca-forex mieszkań oraz lokali usługowych. Wybierając nasze inwestycje mieszkaniowe stawiasz na solidnego, godnego zaufania dewelopera.

Kamień milowy inwestycji GRZEGÓRZECKA 77 – IV etap…

W ostatnim czasie do oferty został wprowadzony VIII etap inwestycji, w którego ramach zostanie wybudowanych łącznie 80 mieszkań, charakteryzujących się różnorodnymi funkcjonalnymi układami przestrzennymi. W sobotę 14 października firma Develia zaprasza na Dzień Otwarty w krakowskiej inwestycji Grzegórzecka 77. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe, powstaje na Grzegórzkach, w pobliżu Bulwarów Wiślanych. To doskonała okazja na zapoznanie się z szeroką ofertą nowych mieszkań i skorzystanie z porad ekspertów.

W pobliżu znajdują się także liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, jak również ważny węzeł komunikacyjny Krakowa – Rondo Grzegórzeckiego. Taka lokalizacja czyni projekt Grzegórzecka 77 doskonałym wyborem zarówno pod kątem własnych potrzeb mieszkaniowych, jak i w celach inwestycyjnych. Jeśli interesuje Cię rynek pierwotny i szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, w niewielkiej odległości od centrum, sprawdź ofertę Osiedla Grzegórzecka 77. Rozbudowana infrastruktura i łatwy dostęp do komunikacji miejskiej to podstawowe atuty tych inwestycji.

Aktualnie w inwestycji Grzegórzecka 77 w sprzedaży są 2 nowe lokale użytkowe o powierzchni od 251 do 276 metrów kwadratowych. W odległości 1180 metrów od inwestycji Grzegórzecka 77 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Kraków Zabłocie. W pobliżu inwestycji znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, oferujące korzystne połączenia komunikacyjne z całym miastem oraz ważny węzeł drogowy Krakowa – Rondo Grzegórzeckiego.

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań w inwestycji Przy… Dla przyszłych mieszkańców Develia nie przewidział miejsc postojowych. Inwestycja Grzegórzecka 77 – etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. Inwestycja Grzegórzecka 77 – etap I znajduje się na Grzegórzkach, ul. Grzegórzecka (1.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Develia. Atutem osiedla Grzegórzecka 77 jest również bezpośredni dostęp do rozległych terenów zielonych.

Categories:

Tags:

No responses yet

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir